Biokominek

Palenisko ogrodowe Corten Square 700

Palenisko

Palenisko ogrodowe Corten Square 700

Kwadratowe palenisko wykonane z kompletu elementów: obudowy, wkładu i pokrywy. Najbardziej charakterystycznym i widocznym punktem paleniska jest cortenowa obudowa, która jest bardzo trwała, nowoczesna i tworzy unikatową dekorację. Stal typu corten nie jest szkodliwa dla środowiska i nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Kolor paleniska jest zmienny w czasie użytkowania, uzależniony od warunków zewnętrznych. Barwa obudowy początkowo przypomina stal w stanie surowym, jednak po okresie 2 tygodni rozpoczyna się proces tworzenia powłoki o wyrazistym, niejednolitym rudawym odcieniu.

Wewnątrz obudowy umieszczony jest wkład wykonany z grubej 3mm stali, pomalowany ogniotrwałą specjalną farbą w kolorze czarnym. Zarówno wkład i obudowa posiadają otwory umożliwiające odpływ wody opadowej. Wkład w prosty sposób można wyciągnąć w obudowy w celu czyszczenia i opróżnienia np. z popiołu.


Parametry

Wymiar

700 x 700 x 300 mm

Wymiar otworu na drewno

450 x 450 x 169 mm

Waga

28 kg

Materiał

Stal Cortenowa

Kolor

Corten

Gwarancja

24 miesiące
biokominek 2
Biokominki
Standardowe
Zobacz produkty
biokomin
Biokominki
Indywidualny projekt
Zapytaj o szczegóły
ul. Obwodowa 3, 11-500 Giżycko/Gajewo
+48 501 678 572
biuro@infire.pl
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram