Biokominek

Palenisko ogrodowe Corten Square 1000

Palenisko

Palenisko ogrodowe Corten Square 1000

Duże palenisko o kształcie kwadratu z obudową kortenową. Palenisko, dzięki pomarańczowo-brązowej patynie na metalu, staje się bardzo charakterystycznym, wyrazistym elementem ogrodu. Idealnie prezentować się będzie w nowoczesnych ogrodach lub wszelkich miejscach, w których zastosowane są proste, geometryczne kształty.

Kwadratowy wkład w czarnym kolorze zainstalowany wewnątrz obudowy, doskonale podkreśla formę geometryczną paleniska. Wkład wykonany jest z solidnej stali o grubości 3mm i pomalowany metodą proszkową specjalistyczną farbą ognioodporną, co ma bezpośredni wpływ na trwałość produktu. W komplecie dostarczanym do klienta oprócz obudowy i wkładu znajduje się również pokrywa, która zapewnia bezpieczeństwo po zakończeniu użytkowania.

Komplet zawiera obudowę ( corten ), wkład paleniskowy ( gruba stal 3mm malowana specjalną ognioodporną farbą w czarnym kolorze) oraz pokrywę.


Parametry

Wymiar

1000 x 1000 x 300 mm

Wymiar otworu na drewno

750 x 750 x 169 mm

Waga

66 kg

Materiał

Stal Cortenowa

Kolor

Corten

Gwarancja

24 miesiące
biokominek 2
Biokominki
Standardowe
Zobacz produkty
biokomin
Biokominki
Indywidualny projekt
Zapytaj o szczegóły
ul. Obwodowa 3, 11-500 Giżycko/Gajewo
+48 501 678 572
biuro@infire.pl
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram