Biokominek

Palenisko ogrodowe Corten Round 700

Palenisko

Palenisko ogrodowe Corten Round 700

Zgrabne palenisko wykonane z dwóch elementów: obudowy z nowoczesnej stali corten o niezwykłej barwie i solidnego wkładu z grubej stali w kolorze czarnym. Pierwsze skrzypce w tym palenisku gra okrągła obudowa wykonana ze stali corten o unikatowym charakterze, który zawdzięcza osadowi, jaki wytraca się na jej powierzchni i imituje rdzę. Kolor paleniska jest zmienny w czasie użytkowania, uzależniony od warunków zewnętrznych. Barwa obudowy początkowo przypomina stal w stanie surowym, jednak po okresie 2 tygodni rozpoczyna się proces tworzenia powłoki o rudawym odcieniu. Ta naturalna powłoka nie jest w żadnym stopniu szkodliwa dla otoczenia a ma na celu zabezpieczenie przed korozją co przedłuża żywotność paleniska.

Komplet zawiera: obudowę ( corten ), wkład paleniskowy ( gruba stal 3mm malowana specjalną ognioodporną farbą w czarnym kolorze) oraz pokrywę.

 

 


Parametry

Wymiar

Ø700 x 300 mm

Wymiar otworu na drewno

Ø450 x 168,5 mm

Waga

28 kg

Materiał

Stal Cortenowa

Kolor

Corten

Gwarancja

24 miesiące
biokominek 2
Biokominki
Standardowe
Zobacz produkty
biokomin
Biokominki
Indywidualny projekt
Zapytaj o szczegóły
ul. Obwodowa 3, 11-500 Giżycko/Gajewo
+48 501 678 572
biuro@infire.pl
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram