Biokominek

Palenisko ogrodowe Corten Round 1000

Palenisko

Palenisko ogrodowe Corten Round 1000

Duże palenisko z obudową kortenową. Stal kortenowa jest stopem metali powstałym przez dodanie do stali miedzi, fosforu, krzemu, niklu i chromu. Pod wpływem działania warunków atmosferycznych materiał tworzy warstwę ochronną, naturalną powłokę, która zapobiega dalszej korozji. Niezwykłą wartością tej stali jest jej zmieniająca się barwa, która w początkowej fazie jest koloru zwykłej stali a potem zyskuje rudo-pomarańczowy charakterystyczny, niejednolisty, wpadający w oko kolor.

Umieszczony wewnątrz obudowy solidny czarny okrągły wsad o grubości stali 3mm gwarantuje jakość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodana do kompletu pokrywa zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się dymu i popiołu po zakończeniu użytkowania.  Palenisko można czyścić i opróżniać w prostu sposób. 

Komplet zawiera obudowę ( corten ), wkład paleniskowy ( gruba stal 3mm malowana specjalną ognioodporną farbą w czarnym kolorze) oraz pokrywę. 


Parametry

Wymiar

Ø1000 x 300 mm

Wymiar otworu na drewno

Ø750 x 168,5 mm

Waga

53 kg

Materiał

Stal Corten

Kolor

Corten

Gwarancja

24 miesiące
biokominek 2
Biokominki
Standardowe
Zobacz produkty
biokomin
Biokominki
Indywidualny projekt
Zapytaj o szczegóły
ul. Obwodowa 3, 11-500 Giżycko/Gajewo
+48 501 678 572
biuro@infire.pl
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram