Biokominek na taras. Relaksująca atmosfera bez dymu.

Biokominki na tarasie to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przyjemny wieczór na świeżym powietrzu w relaksującej atmosferze. Bez dymu i popiołu możesz cieszyć się prawdziwym ogniem przy wieczornej kawie ze znajomymi, nie musisz obawiać się sąsiadów ponieważ biokominek nie wydziela uciążliwych zapachów jak np. typowe ognisko czy grill. Ciesz się magią ognia wszędzie tam gdzie chcesz.

BIokominek INCUBE marki InFire
BIokominek INSTAND 850 marki InFire

Jak działa biokominek na tarasie?

Biokominek tarasowy działa na takiej samej zasadzie jak tradycyjnty. Biokominek korzysta z biopaliwa w postaci bioetanolu, który jest w pełni naturalnym źródłem energii. Po wlaniu do palnika biopaliwo zapala się zapalniczką, a płomienie tworzą ciepło i światło. Biopaliwo nie tworzy popiołu, dymu i sadzy, co oznacza, że biokominek nie wymaga komina i nie zanieczyszcza powietrza.

Jakie są zalety biokominka na tarasie?

Mobilność - nasze biokominki wolnostojące tarasowe skonstruowane są w taki sposób, żeby łatwo można było je przenieść w dowolne miejsce.

Łatwa instalacja - biokominek tarasowy jest łatwy w instalacji, dzięki czemu można go zainstalować samodzielnie bez konieczności wynajmowania specjalisty.

Ekologia - biokominek korzysta z naturalnego biopaliwa, które jest ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Komfort - biokominek na taras zapewnia przytulną atmosferę ognia bez konieczności używania drewna.

Estetyka - biokominki dostępne są w różnych stylach i wzorach, dzięki czemu można wybrać odpowiedni model do swojego tarasu.

Biokominek na taras to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przyjemny wieczór na świeżym powietrzu w relaksującej atmosferze.

Biokominek INCORTEN marki InFire
Biokominek INSTAND 1150 marki InFire

biokominek 2
Biokominki
Standardowe
Zobacz produkty
biokomin
Biokominki
Indywidualny projekt
Zapytaj o szczegóły
ul. Obwodowa 3, 11-500 Giżycko/Gajewo
+48 501 678 572
biuro@infire.pl
magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram