Jak to działa? Biokominki INFIRE
INFIRE Jak to działa?

Kominki INFIRE pozwalają cieszyć się magią prawdziwego ognia w miejscach, gdzie dotychczas było to niemożliwe. Nasze kominki idealnym rozwiązaniem do mieszkań, restauracji, biur oraz wszystkich innych miejsc z normalną cyrkulacją powietrza, czyli wszytskich z wyłączeniem pomieszczeń zupełni szczelnych. Minimalna zalecan powierzchnia pomieszczenia, w który użytkowany będzie kominek  powinna  wynosić      12m kwadratowych.

Nasze rozwiązanie pozwala cieszyć się kominkiem BEZWONNIE, BEZ DYMU, BEZ SADZY ANI POPIOŁU. Montaż i użytkowanie kominków Infire nie wymaga ŻADNYCH ZEZWOLEŃ!

 

Ogień w kominkach INfire powstaje w wyniku spalania płynu grzewczego INfire, o specjalnie zaprojektowanej recepturze. Produktami spalania naszego płynu jedynie para wodna oraz dwutlenek węgla w ilościach bezpiecznych, zbliżonych do ilości w wydychanym przez człowieka powietrzu.

Bezpieczeństwo użytkowania naszego płynu grzewczego potwierdzone jest atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Poza funkcją dekoracyjną kominki INfire generują także ciepło ( ok. 3kW mocy) i w przciwieństwie do tradycyjnych kominków 100% ciepła oddają do pomieszczenia

Nasze kominki przy tym kilkukrotnie tańsze od kominków tradycyjnych. 1 litr płynu grzewczego Infire spala się, w zależności od ustawienia wielkości płomienia w palenisku, w czasie od 2 do 5 godzin, jednak ciepło w pomieszczeniu odczuwalne jest już po kilku minutach działania kominka.

 

Ciesz się ciepłem domowego ogniska wszędzie tam gdzie chcesz!

 

  

infire@wp.pl