Kominki INFIRE


- Empire 2 -

Empire 2Model Empire 2 Kominki Empire 2

- Inbianco -

InbiancoModel Inbianco Model INBIANCO to uniwersalny kominek, który poprzez swoją budowę może być zawieszony na ścianie lub wstawiony w przygotowaną wnękę tak, aby ramka zlicowała się ze ścianą.

- Inecco -

IneccoModel Inecco Model INECCO to design i piękne wykończenie nowoczesnej formy ognia. Jego konstrukcja pozwala na użytkowanie praktycznie w kadym miejscu , a zdecydowanie najlepiej odnajdzie się we wnętrzach nowowczesnych

- Inportal -

InportalModel Inportal Model INPORTAL to elegancja i piękno klasycznej formy ognia. Obudowa wykonana z najwyższej jakości MDFu i wyizolowana stalowa komora na ogień pozwalają nie wkomponowanie bezpiecznego i wygodnego w użytkowaniu kominka w klasyczne wnętrza

- Ingold -

IngoldModel Ingold to kominek przeznaczony do zawieszenia na ścianie lub wstawienia w przygotowaną wnękę dzięki czemu nie ingeruje on w przestrzeń mieszkalną. Ramka kominka pokryta pięknym miedziano-złotym kolorem

- Incolor -

IncolorModel Incolor to możliwość skomponowania kominka idealnego do Twojego wnętrza.

- Inside 900 -

Inside 900Model Inside 900 Kompaktowy kominek do zawieszenia na ścianie lub wstawienia w przygotowana wnękę

- Inside 1200 -

Inside 1200Model Inside 1200 jest kominkiem wiszącym, mocowanym na ścianach. Charakteryzuje się nowoczesnym designem a możliwość kombinacji kolorystycznych pozwoli na idealne dopasowanie go do konkretnego wnętrza.

- Inside individual -

Inside individualModel Inside individual Kominek ze stali nierdzewnej do zabudowy w ścianie. Dostosujemy wymiary według indywidualnych potrzeb klienta

- Visio -

VisioModel Visio jest najmniejszym kominkiem stojącym w naszej ofercie. Jego nowoczesny design oraz uniwersalna konstrukcja pozwala na cieszenie się ogniem praktycznie w każdym miejscu.

- Spark -

SparkModel Spark jest kominkiem zawieszanym na ścianie. Dzięki uniwersalnej formie i niewielkim gabarytom wzbogaci każde wnętrze o ciepło i piękny ogień bez ingerencji w przestrzeń mieszkalną.

- Spectrum -

SpectrumModel Spectrum charakteryzuje się nowoczesnym designem. Jego niepowtarzalna forma i wielofunkcyjność znajdą zastosowanie w najbardziej wyszukanych wnętrzach.

- Insignio -

InsignioModel Insignio charakteryzuje się nowoczesnym designem. Jego oryginalna forma odnajdzie się zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Kominek idealnie wkomponuje się we wnętrze restauracji, recepcji czy salonów.

- Inspire -

InspireModel Inspire Uniwersalny kominek przeznaczony do wbudowania we wnękę lub zawieszenia na ścianie. Piękna forma i dopracowane detale zadowolą najbardziej wymagających klientów

- Murall -

MurallModel Murall jest kominkiem wiszącym. Jego uniwersalna forma pozwala na wkomponowanie go w każdy rodzaj wnętrza. Dzięki możliwości zmiany kolorystyki oraz wymiarów kominek Murall można dostosować do każdej przestrzeni.

- Inside c vers1 -

Inside c vers1Model Inside c vers1 dzięki zastosowaniu specjalnej stali możliwym byi uzyskanie pięknej minimalistycznej formy pozwalającej na zabudowę ognia w ścianie i obserowowanie go aż z trzech stron

- Inside c vers2 -

Inside c vers2Model Inside c vers2 to kominek do zamontowania w przygotowanej wnęce. Jego forma i konstrukcja ułatwia montaż w ścianie gdyz dzięki zagietym zakładkowm można zakamuflować rant wycięcia otworu w ścianie.

- Inside c vers3 -

Inside c vers3Model Inside c vers3 Najbardziej rozbudowana wersja kominka Typu C do zabudowy w ścianie, Kominek w standardzie posiada 3 szyby i długi 80cm palnik Longfire

- Inside u -

Inside uModel Inside u to kominek do zamontowania w przygotowanej wnęce. Dzięki zastosowaniu specjalnej wzmocnionej stali możliwym było uzyskanie najbardziej minimalistycznej formy czyli jednej warstwy stali. Konstrukcja pozwala na obserwację ognia aż z trzech stron.

- Inside l i p vers1 -

Inside l i p vers1Model Inside l i p vers1 Model INSIDE L,P 800 VERS1 to kominek do zamontowania w przygotowanej wnęce. Dzięki zastosowaniu specjalnej wzmocnionej stali możliwym było uzyskanie najbardziej minimalistycznej formy czyli jednej warstwy stali.

- Inside l i p vers2 -

Inside l i p vers2Model Inside l i p vers2 to kominek do zamontowania w przygotowanej wnęce. Dzięki zastosowaniu specjalnej wzmocnionej stali możliwym było uzyskanie najbardziej minimalistycznej formy czyli jednej warstwy stali.

- Individual projects -

Individual projectsModel Individual projects Realizujemy pomysły naszych klientów zgodnie z marzeniami, wymiarami, kolorami najbardziej pasującymi do wnętrza i nastroju.

- Paleniska -

PaleniskaModel Paleniska Paleniska i wkłady INFIRE to sposób na wkomponowanie ognia dokładnie tam gdzie sobie tego życzysz.

- Wklady -

WkladyModel Wklady Paleniska i wkłady INFIRE to sposób na wkomponowanie ognia dokładnie tam gdzie sobie tego życzysz.

Dajemy naszym klientom możliwość zmiany kolorów wybranych kominków w celu dostosowania ich do konkretnego wnętrza. Jesteśmy także w stanie realizować projekty specjalne zgodnie z wytycznymi klienta. - Skontaktuj się z nami.
infire@wp.pl